Як в додатках до річного плану визначити вартість закупівлі за договором, укладеним наприкінці минулого року з терміном дії і в поточному році

Редакція
610
15 Квітня 2014
Як в додатках до річного плану визначити вартість закупівлі за договором, укладеним наприкінці минулого року з терміном дії і в поточному році
610
15 Квітня 2014

Запитання

  • «З метою недопущення порушень у сфері державних закупівель просимо вас повідомити, яким чином необхідно визначати в додатках до річного плану закупівель поточного року вартість закупівлі за договором, укладеним наприкінці минулого року з терміном дії і в поточному році, якщо торік було проведено оплату вартості предмета закупівлі та його поставку на різні суми. Дуже дякуємо!»

Відповідь

  • Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Згідно з інструкцією щодо заповнення річного плану, затвердженою наказом № 922 від 26.07.2010, річний план закупівель (далі — річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше від сум, що зазначені в частині 1 статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

У разі якщо очікувана вартість закупівлі є меншою від сум, зазначених у частині 1 статті 2 Закону № 2289-17, то такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в довільній формі та підписується головою комітету з конкурсних торгів або особою, яка виконує його обов’язки.

Отже, у разі якщо закупівлю вже проведено і договір укладено в попередньому році, то дана закупівля відображається в річному плані минулого року.

№ 5 (31) за квітень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в квітні 2014 року

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО