Щодо укладання договору в разі зниження тарифу

Редакція
24
14 Березня 2014
Щодо укладання договору в разі зниження тарифу
24
14 Березня 2014

Запитання

  • Добрый день! Подскажите, пожалуйста, как поступить в следующей ситуации. Проводим ЗОУ на газ, уже опубликован акцепт, но договор еще не подписан. Горгаз сообщает о том, что с 01.01.2014 г. снижены тарифы. Вопрос: как подписывать договор? В акцепте указано количество кубов газа и общая сумма закупки, исходя из старого тарифа

Відповідь

  • Якщо після визначення переможця процедури закупівлі в одного учасника тарифи змінилися, то замовник може укласти договір про закупівлю за обсягом та вартістю, указаними в повідомленні про акцепт, зазначивши в такому договорі відповідний тариф, та після укладення зазначеного договору вчинити дії, передбачені пунктом 8 частини п’ятої статті 40 Закону.

Отже, якщо ціна (тариф) змінилася після визначення переможця, то ви укладаєте договір з обсягами і цінами, вказаними в акцепті, а після укладення договору відразу додатковою угодою вчиняєте дії, передбачені частиною 5 статті 40.

Детальніше стосовно зміни ціни (тарифу) й завершення після такої зміни процедури закупівлі читайте в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 3 (18) за березень 2013 року на стор. 10–12, а також про вирішення такої ситуації читайте в журналі«Радник в сфері державних закупівель» № 2 (29) за лютий 2014 року.

№ 3 (30) за березень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в березні 2014 року