Чи потрібно повторно відображати розпочаті в минулому році процедури закупівель у річному плані на наступний рік

Редакція
23
17 Березня 2014
Чи потрібно повторно відображати розпочаті в минулому році процедури закупівель у річному плані на наступний рік
23
17 Березня 2014

Запитання

Добрий день! У грудні 2013 року установа розпочала процедури закупівель на очікувані суми. Перед початком їх проведення було внесено відповідні зміни до річного плану закупівель на 2013 рік. Чи потрібно повторно відображати розпочаті 2013 року процедури закупівель у річному плані на 2014 рік? Якщо не потрібно, то що тоді відобразити у плані 2014 року у випадку, якщо більше ніяких закупівель, крім розпочатих 2013-го, установа не планує?

Відповідь

  • Згідно з інструкцією щодо заповнення річного плану, затвердженої наказом МЕУ № 922 в редакції наказу МЕРТУ № 428, річний план закупівель (далі — Річний план) складається щодо закупівель, очікувана вартість яких дорівнює або більше сум, що зазначені в частині першій статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (2289-17) (далі — Закон).

У разі якщо очікувана вартість закупівлі є меншою сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону (2289-17), то такий предмет закупівлі відображається в додатку до Річного плану, який складається в довільній формі та підписується головою комітету з конкурсних торгів або особою, яка виконує його обов’язки.

Отже, якщо ви не плануєте проводити закупівлі згідно із Законом, то ви вносите закупівлі, вартість яких нижче сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону, у додаток до Річного плану як його невід’ємної частини. А у формі Річного плану графи не заповнюються.

Детальніше про складання Річного плану та додатку до нього ви можете прочитати в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 5 (20) за травень 2013 року на стор. 10–12.

№ 3 (30) за березень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в березні 2014 року