Куди та як подавати звітність по єдиному внеску на обов’язкове державне соціальне страхування?

Редакція
17
15 Січня 2014
Куди та як подавати звітність по єдиному внеску на обов’язкове державне соціальне страхування?
17
15 Січня 2014

Запитання

  • До якого органу та за якою формою необхідно подавати звітність по єдиному внеску на обов’язкове державне соціальне страхування?

Відповідь

Відповідно до п. 4 частини 2 ст. 6 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі — ЄВ) зобов’язані подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника ЄВ у строки, порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Починаючи з 01.10.2013 р. звіт щодо сум нарахованого ЄВ подається страхувальником або відповідальною особою страхувальника до органу доходів і зборів за основним місцем реєстрації платника. Форми та строки подання звітності передбачено розділом ІІІ наказу Міністерства доходів і зборів України від 9 вересня 2013 року № 454 «Про Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160, який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів за адресою: у закладці «Міністерство» обрати розділ «Законодавство» → «Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» → «Накази».

№ 1 (28) за січень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в січні 2014 року