Чи потрібно надсилати додаток до річного плану закупівель до Держказначейства…

Редакція
24
13 Січня 2014
Чи потрібно надсилати додаток до річного плану закупівель до Держказначейства…
24
13 Січня 2014

Запитання

  • Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно надсилати додаток до річного плану закупівель до Держказначейства на Мінекономрозвитку, оприлюднювати на своєму сайті додаток до річного плану (якщо так, то вказувати суму закупівлі при цьому чи ні)?

Відповідь

  • Добрий день! Якщо на підприємстві створено комітет з конкурсних торгів, але протягом року торги не проводяться, оскільки очікувана вартість закупівлі є меншою від сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону № 2289-VI, то такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану, який складається в довільній формі та підписується головою комітету з конкурсних торгів або особою, яка виконує його обов’язки. Отже, у такому випадку комітет з конкурсних торгів складає річний план разом з додатком до нього, оскільки додаток є невід’ємною частиною річного плану, але річний план не заповнюється, а в додатку зазначаються закупівлі, очікувана вартість яких є нижчою від сум, зазначених у частині першій статті 2 Закону. Отже, радимо вам направляти і розміщувати додаток до річного плану разом з річним планом за всіма передбаченими законодавством адресами, а також у додатку потрібно вказувати суму закупівлі.

Детальнішу інформацію щодо складання річного плану, змін, додатку до нього і реєстру закупівель ви може прочитати в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 5 (20) за травень 2013 року на стор. 10–12.

Зверніть увагу на те, що розпочато передплату на 2014 рік! Передплатники журналу «Радник в сфері державних закупівель» на всі місяці 2014 року отримують подарунок! По детальнішу інформацію звертайтесь до редакції за номером телефону: 044-451-85-71.

№ 1 (28) за січень

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в січні 2014 року