За неправильний вибір тендерним комітетом коду класифікатора передбачено якусь відповідальність?

Редакція
130
17 Жовтня 2017
За неправильний вибір тендерним комітетом коду класифікатора передбачено якусь відповідальність?
130
17 Жовтня 2017

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, відповідь. За неправильний вибір тендерним комітетом коду класифікатора передбачено якусь відповідальність? Дякую.

Добрий день! З одного боку, відповідальності конкретно за неправильний вибір коду класифікатора не передбачено. Але відповідальність може настати, якщо виявиться, що це не просто помилка, а таким чином замовник здійснив поділ предмета закупівлі для уникнення передбаченої Законом України «Про публічні закупівлі» процедури відкритих торгів (ч. 7 ст. 2 Закону, ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення). У майбутньому при визначенні коду класифікатора рекомендуємо користуватися сервісами за такими посиланнями:

  1. http://cep.kse.org.ua/article/cpv/index.html — цей сервіс дає можливість побачити, за яким CPV-кодом інші замовники купують аналогічні товари. Друга частина сервісу — інформація про постачальників вибраного в пошуку товару (топ-20 за кількістю переможних процедур). Також є додаткова можливість обрати постачальника за певним регіоном. Уся інформація, представлена в цьому сервісі, з офіційного API ProZorro.
  2. https://radnuk.com.ua/poshyk-dk/ — сервіс пошуку за ключовим словом у словнику CPV на офіційному сайті журналу. Тут також можливо здійснити пошук за кодом-CPV.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель