Чи не буде порушенням вимога до учасника надати підтвердження ст. 17 Закону про публічні закупівлі під час проведення переговорної процедури закупівлі?

Редакція
149
25 Вересня 2017
Чи не буде порушенням вимога до учасника надати підтвердження ст. 17 Закону про публічні закупівлі під час проведення переговорної процедури закупівлі?
149
25 Вересня 2017

Добрий день! Чи не буде порушенням вимога до учасника надати підтвердження ст. 17 Закону про публічні закупівлі під час проведення переговорної процедури закупівлі? Дякую .

Добрий день! Згідно з п. 30 ч. 1 ст. 1 Закону, тендерна пропозиція — пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає замовникові відповідно до вимог тендерної документації.

З огляду на те, що при проведенні переговорної процедури тендерну документацію не складають, замовник при переговорній процедурі не вимагає від учасника підтвердження відсутності підстав, визначених в ст. 17 Закону.

Винятком є ситуація, коли переговорну процедуру проводять на підставі п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону (двічі відмінена процедура відкритих торгів), оскільки умовою застосування цієї підстави є те, що вимоги до учасника переговорної процедури не повинні відрізнятися від вимог, визначених замовником у тендерній документації.

Тому при проведенні переговорної процедури на цій підставі замовник вимагає від учасника підтвердження відсутності підстав, визначених ст. 17 Закону.

Також звертаємо увагу, що в листі МЕРТУ від 24.04.2017 зазначено, що переговорну процедуру закупівлі замовник використовує як виняток у разі наявності підстав, визначених у статті 35 Закону.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель