Щодо звернення замовника по підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їхньої компетенції.

Редакція
237
22 Вересня 2017
Щодо звернення замовника по підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їхньої компетенції.
237
22 Вересня 2017

Добрий день! Ч. 7 ст. 28 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі — Закон) передбачено, що замовник має право звернутися по підтвердження інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їхньої компетенції. У разі отримання достовірної інформації про його невідповідність вимогам кваліфікаційних критеріїв, наявність підстав, зазначених у частині першій статті 17 цього Закону, або факту зазначення в тендерній пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, замовник відхиляє тендерну пропозицію такого учасника.
Який строк передбачено для перевірки замовником документів, наданих переможцем протягом 5 календарних днів на підтвердження підстав, визначених ст. 17 Закону? Чи може замовник відхилити пропозицію переможця в період укладення договору з огляду на ч. 3 ст. 32 Закону? Дякую
.

Добрий день! У Законі України «Про публічні закупівлі» не передбачено конкретного терміну для перевірки замовником документів, наданих переможцем протягом 5 календарних днів на підтвердження підстав, визначених ст. 17 Закону.

У той же час встановлено граничний термін, протягом якого необхідно укласти договір про закупівлю.

Так, відповідно до ч. 2 ст. 32 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, якого визнано переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця.

Відповідно до кінця цього строку замовник повинен або укласти договір з переможцем, або відхилити його тендерну пропозицію, якщо наявні підстави, передбачені ч. 1 ст. 30 Закону.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель