Як правильно списати в архів стару тендерну документацію?

Редакція
1518
21 Серпня 2017
Як правильно списати в архів стару тендерну документацію?
1518
21 Серпня 2017

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як правильно списати в архів стару тендерну документацію? Дякую.

Добрий день! У Законі України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон, Закон про публічні закупівлі) не визначено повного переліку документів з питань публічних закупівель і термінів зберігання, списання або знищення такої інформації. У цьому випадку рекомендуємо звернутись до інших нормативно-правових актів.

Зокрема, до Переліку типових документів, які створюють під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5, зареєстрованим у Мін’юсті 17.04.2012 № 571/20884. У ньому визначено терміни зберігання для відповідної документації, який переважно становить не менше 3 років після закінчення строку дії договору, угоди, але за умови завершення перевірки державними податковими органами та/або органами державного фінансового контролю.

Докладніше щодо зберігання та знищення тендерних документів, переліку інших нормативних документів можна ознайомитись у випуску журналу № 6 (69) за червень 2017 року на стор. 18–24.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО