Чи є можливим проведення переговорної процедури, якщо у відкритих торгах були зміни

Редакція
139
23 Серпня 2017
Чи є можливим проведення переговорної процедури, якщо у відкритих торгах були зміни
139
23 Серпня 2017

Добрий день! Замовник провів процедуру відкритих торгів, які не відбулися через відсутність достатньої кількості учасників. При проведенні повторної процедури закупівлі товару для розширення кола учасників замовник змінив очікувану вартість, кількість та добавлені кваліфікаційні вимоги. Якщо процедуру відкритих торгів знову буде відмінено, то чи є можливим проведення переговорної процедури? Дякую.

Добрий день! Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону про публічні закупівлі, переговорну процедуру застосовують як виняток, якщо замовник двічі відмінив тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Таким чином, після зміни умов тендерної документації, для отримання підстав для проведення переговорної процедури, замовникові необхідно знову розпочати та відмінити дві процедури відкритих торгів через відсутність достатньої кількості учасників, не вносячи при цьому змін до тендерної документації в частині вимог до учасника, предмета закупівлі, його технічних та якісних характеристик.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель