Щодо внесення змін до закупівлі

Редакція
976
20 Липня 2017
Щодо внесення змін до закупівлі
976
20 Липня 2017

Добрий день! Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник має право вносити зміни до тендерної документації увесь період подання пропозицій, тобто до кінцевого терміну подання пропозицій. Чи правильно ми розуміємо, що замовник вносить зміни, наприклад, до технічної частини, кількості предмета закупівлі, але не має права змінювати сам предмет закупівлі та його очікувану вартість, оскільки відповідно до ст. 4 Закону закупівлю здійснюють відповідно до річного плану закупівель? Чи має право замовник у період проведення процедури закупівлі вносити зміни до річного плану закупівель? Дякую.

Добрий день! Так, замовник може вносити зміни до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій, крім випадків, які спричинять необхідність внесення змін до річного плану/додатка до річного плану (зміна предмета закупівлі, очікуваної вартості). Це пов’язано з тим, що замовник може вносити зміни до річного плану/додатка до річного плану виключно до початку відповідної закупівлі, про що зазначено в роз’ясненні МЕРТУ (№ 3302-06/29640-06 від 14.09.2016). Детальніше із цим роз’ясненням та коментарями редакції журналу можна ознайомитись у випуску журналу № 10 (61) за жовтень 2016 року на стор. 38–41 та у випуску журналу № 4 (67) за квітень 2017 року на стор. 34–37. Якщо такі зміни потрібно внести, то доведеться відміняти процедуру закупівлі, вносити до річного плану нову закупівлю з виправленим предметом закупівлі і очікуваною вартістю закупівлі та розпочинати нову закупівлю. 

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО