Щодо звіту про укладений договір

Редакція
152
19 Квітня 2017
Щодо звіту про укладений договір
152
19 Квітня 2017

Добрий день! Поясність, будь ласка, як розуміти ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)? У ній зазначено, що цей Закон застосовують до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень. Наразі у нас вартість предмета закупівлі складає 110 тисяч гривень. Відповідно до абзацу 5 ч. 1 ст. 2 Закону замовник обов’язково повинен оприлюднити звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 цього Закону; 110 тисяч не дорівнює та не перевищує 200 тисяч гривень — відповідно цей Закон не застосовується. Який тоді може бути обов’язковий звіт про укладені договори? Дякую.

Добрий день! Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) цей Закон застосовують: до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт — 1,5 мільйона гривень; до замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт — 5 мільйонів гривень.

У той же час законодавець також встановлює певні правила для оприлюднення інформації в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини. Замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 цього Закону. Отже, Закон також регулює закупівлі, вартість предмета закупівлі яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, лише в частині оприлюднення звіту про укладені договори. Дані вимоги є обов’язковими для замовників. У випадку неоприлюднення звіту про укладені договори замовника можуть притягнути до відповідальності згідно зі ст. 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель