Щодо продовження дії договору на 20%

Редакція
150
18 Квітня 2017
Щодо продовження дії договору на 20%
150
18 Квітня 2017

Добрий день! Річна сума, згідно з кошторисом, складає 220 тис. грн. На 50 тис. грн було продовжено дію попереднього договору про закупівлю, що складає 20 % загальної вартості договору про закупівлю, укладеного за результатами процедури закупівлі в попередньому році. Таким чином, залишок за кошторисом складає 170 тис. грн. У зв’язку із цим виникає питання: необхідно провести процедуру закупівлі «відкриті торги» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» чи можливо провести допорогову закупівлю за допомогою електронної системи закупівель? Дякую.

Добрий день! У даному випадку необхідно послуговуватись ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), в якій сказано, що дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Отже, у вашому випадку необхідно проводити процедуру відкритих торгів, зважаючи на те, що зазначеною нормою Закону застосування продовження дії попереднього договору (на 20 %) прив’язане до проведення процедури закупівлі на початку наступного року.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель