Щодо нумерації протоколів

Редакція
2484
14 Червня 2018
Щодо нумерації протоколів
2484
14 Червня 2018

«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як правильно нумерувати протоколи: розпочинати нову нумерацію кожного календарного року чи продовжувати послідовно нумерувати протоколи впродовж усього періоду існування колегіального органу? Дякую».

Добрий день! Частиною 4 статті 11 Закону про публічні закупівлі визначено, що рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюють протоколом. Питання щодо нумерації протоколів Закон про публічні закупівлі не регулює. Та згідно з пунктом 111 Типової інструкції з діловодства в центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженої Постановою КМУ від 30 листопада 2011 р. № 1242, номер (індекс) протоколу повинен відповідати порядковому номерові засідання. Нумерацію протоколів ведуть у межах календарного року окремо за кожною групою протоколів засідання відповідного колегіального органу: колегії, технічних, наукових, експертних комісій, рад тощо. У реквізиті «місце засідання» зазначають назву населеного пункту, в якому відбулося засідання.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)