Чи є порушенням не накладання ЕЦП у відкритих торгах?

Редакція
173
28 Лютого 2017
Чи є порушенням не накладання ЕЦП у відкритих торгах?
173
28 Лютого 2017

При оприлюдненні процедури відкритих торгів не накладено ЕЦП. Чи є це порушенням»?

Доброго дня! Відповідно до пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 після внесення усієї обов’язкової інформації, передбаченої формою документа, на неї накладають електронний цифровий підпис. Електронна система закупівель автоматично створює документ, який у разі потреби можна роздрукувати. Тому ненакладання ЕЦП є порушенням.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель