Як зареєструвати договір в органах Казначейства, якщо кошторис затверджено на меншу суму нід укладено договір?

Редакція
1927
28 Лютого 2017
Як зареєструвати договір в органах Казначейства, якщо кошторис затверджено на меншу суму нід укладено договір?
1927
28 Лютого 2017

Добрий день! Установа провела переговорну процедуру закупівлі природного газу згідно з пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» на очікувану суму 500 тис. грн (оголошено річний план та підписано договір). Проте затверджено кошторисних призначень на суму 189 тис. грн. Як зареєструвати
договір в органах Казначейства? Якими мають бути наші подальші дії, коли в травні заплановано додаткові асигнування в сумі 300 тис. грн? Дякую.

Доброго дня! У даному випадку є два варіанти.

Перший — це чекати до травня, коли буде вся сума бюджетних призначень і замовник надасть документи до органів Казначейства щодо реєстрації бюджетних зобов’язань на суму 500 тис. грн.

Другий — це вносити зміни до основної угоди в частині зменшення суми до 189 тис. грн, а потім після збільшення кошторисних призначень на 300 тис. грн проводити ще одну переговорну процедуру закупівель на суму 300 тис. грн.

Окрім того, зверніть увагу, що відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов’язання тільки в межах асигнувань, установлених у кошторисах. Зобов’язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних асигнувань, установлених кошторисами, не вважаються бюджетними і не підлягають оплаті. Також статтею 51 Бюджетного кодексу України визначено, що розпорядники бюджетних коштів забезпечують повний розрахунок за електричну енергію.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО