Чи можливо розділяти предмети закупівлі з ідентичним кодом класифікатора, якщо ці предмети мають різні КЕКВи

Редакція
148
28 Лютого 2017
Чи можливо розділяти предмети закупівлі з ідентичним кодом класифікатора, якщо ці предмети мають різні КЕКВи
148
28 Лютого 2017

Добрий день. Чи можливо розділяти предмети закупівлі з ідентичним кодом класифікатора, якщо ці предмети мають різні КЕКВи (приклад: передплата періодичних видань та надання оголошення до газети мають один код 22210000-5, але різні КЕКВи — 2210 і 2240)? Чи потрібно їх сплюсовувати зі вказуванням відразу декількох КЕКВів в одній закупівлі?

Доброго дня! Відповідно до п. 18 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» предмет закупівлі замовник визначає згідно з пунктами 17 і 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі — Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги. При цьому замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої – восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, а також за обсягом, номенклатурою та місцем поставки товарів, виконання робіт або надання послуг.

Виключний перелік можливостей поділу предмета закупівлі товарів і послуг наведено в розділі ІІ вищезгаданого документа. Зазначаємо, що жодної вимоги стосовно розподілу предмета закупівлі залежно від їх фінансування за різними кодами економічної класифікації видатків бюджету Порядок № 454 не містить. Інструкція щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 № 333, визначає, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ
та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які вони здійснюють відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування, а тому при затвердженні річного плану закупівель в ньому необхідно лише вказати всі КЕКВ, за якими заплановано здійснювати певну процедуру закупівлі.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель