Чи можна оприлюднити додаток до річного плану із сумами, які були затверджені станом на 01.04.2016?

Редакція
154
20 Червня 2016
Чи можна оприлюднити додаток до річного плану із сумами, які були затверджені станом на 01.04.2016?
154
20 Червня 2016

З набранням чинності з 01.04.2016 Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ відповідно до ч. 1 ст. 4 закупівля здійснюється відповідно до річного плану та додатку до нього. Наше підприємство є монополістом, до 01.04.2016 ми затвердили та оприлюднили річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур, на 2016 рік. Чи можна оприлюднити додаток до річного плану із сумами, які були затверджені станом на 01.04.2016?

Доброго дня! Згідно з частиною 1 статті 4 Закону про публічні закупівлі, закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження. Отже, якщо з 1 квітня для вас введено в дію Закон про публічні закупівлі, то відповідно до роз’яснення МЕРТУ від 29.04.2016 в річному плані і додатку відображаються ті закупівлі, які заплановано здійснити після введення в дію Закону про публічні закупівлі.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель