Нова необхідність закупівлі за цим же кодом

Редакція
343
16 Червня 2016
Нова необхідність закупівлі за цим же кодом
343
16 Червня 2016

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як діяти: провела закупівлю за кодом 32.50.1 «Інструменти і прилади медичні…», уклали договір на суму 14 100,46 грн. Зараз виникла нова необхідність закупівлі за цим же кодом на суму 8000,00 грн, два рази провела закупівлю, були учасники, але довелось відхилити їхні пропозиції, тому що був запропонований інший товар, який не підійде за фізичними характеристиками нашим хворим. Чи можемо ми укласти прямий договір? Чи потрібно знову оголошувати закупівлю? Дякую!

Доброго дня! У разі якщо ваше запитання стосується проведення допорогових закупівель (закупівлі, на які не поширюється сфера застосування Закону України «Про здійснення державних закупівель» та Закону України «Про публічні закупівлі») з використанням електронної системи закупівель, то звертаємо вашу увагу на те, що порядок здійснення таких закупівель не регулюють окремі законодавчі акти. Проте замовники, які здійснюють такі закупівлі із використанням електронної системи закупівель, повинні подбати про розроблення та затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель у своїх організаціях — із врахуванням положень наказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 р. № 35 та відповідних розпорядчих рішень головних розпорядників коштів (у разі їх наявності).

Таким чином, ви приймаєте рішення про подальше проведення або непроведення закупівлі з використанням електронної системи закупівель, посилаючись на умови Порядку здійснення допорогових закупівель вашої організації.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель