Щодо планування

Редакція
923
26 Липня 2016
Щодо планування
923
26 Липня 2016

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, щодо додатка до річного плану. Ми зараз працюємо згідно із ЗУ “Про здійснення державних закупівель”, з початку року зробили річний план та додаток до річного плану на 2016 рік згідно з кошторисом. Поступово протягом року за наявності змін вносимо їх у додаток до річного плану. Додатки оприлюднюємо на сайті та на сайті Уповноваженого органу.

З 01.08.2016 для всіх діятиме ЗУ “Про публічні закупівлі”? Що робити з додатками до річного плану, якщо будуть нові зміни? У роз’ясненнях пишуть: “Ті закупівлі, що планують здійснити замовники після введення в дію для них Закону, відображаються в річному плані (додатку до річного плану), що безоплатно оприлюднюється через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу”. Викладати тільки ті закупівлі, які плануємо провести (тобто витягувати з додатка на 2016 рік те, що іще не було придбано)? Чи викладати тільки зміни (бо додаток уже було оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу)? Розкажіть, будь ласка, докладніше, що робити з додатками до річного плану. Дякую!

Доброго дня! Так, дійсно, відповідно до Закону «Про публічні закупівлі» та роз’яснення МЕРТУ від 29.04.2016 у річному плані і додатку через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу відображаються ті закупівлі, які планують здійснити після введення в дію Закону про публічні закупівлі. Тобто ви можете відобразити всі заплановані закупівлі, починаючи з 1 серпня і до кінця року, та потім вносити зміни (у разі необхідності). Або ж вносити закупівлі поступово, перед їх проведенням, щоб потім не вносити змін. Це вже на ваш розсуд. Детальніше питання щодо складання додатка до річного плану розглянуто в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 6 (57) за червень 2016 року на стор. 19–22.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)