Якщо оцінку пропозицій проводили без ПДВ чи правомірно буде укласти договір з переможцем відкритих торгів на загальну суму з ПДВ

Редакція
147
28 Лютого 2017
Якщо оцінку пропозицій проводили без ПДВ чи правомірно буде укласти договір з переможцем відкритих торгів на загальну суму з ПДВ
147
28 Лютого 2017

Доброго дня! Надайте, будь ласка, консультацію. В оголошенні про відкриті торги загальну вартість закупівлі вказано без ПДВ, оцінку тендерних пропозицій проводили за критерієм «Ціна» без ПДВ. Чи правомірно буде укласти договір з переможцем відкритих торгів на загальну суму з ПДВ (переможець торгів є платником ПДВ)? Дякуємо за відповідь.

Доброго дня! Відповідно до пункту 4 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника в разі застосування переговорної процедури. Тож якщо загальну вартість закупівлі замовник вказав без ПДВ та аукціон проведено з пропозиціями учасників без ПДВ, то договір з переможцем торгів має бути укладено на суму, з якою завершено вказаний аукціон.

Включення ПДВ до остаточної ціни пропозиції змінить її ціну та відповідно до статті 37 Закону України «Про публічні закупівлі» буде підставою для визнання такого договору про закупівлю нікчемним.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель