Чи ще потрібно посилатись на ч. 5 ст. 40 ЗУ “Про здійснення державних закупівель”?

Редакція
161
19 Липня 2016
Чи ще потрібно посилатись на ч. 5 ст. 40 ЗУ “Про здійснення державних закупівель”?
161
19 Липня 2016

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратись у ситуації. Процедуру закупівель було розпочато за попереднім Законом про закупівлю. Процедура закупівлі закінчилась із моменту оприлюднення звіту про результати процедури закупівлі. Договір було укладено ще тоді, коли діяв попередній Закон України “Про здійснення державних закупівель”.

У зв`язку зі зміною ціни на одиницю товару в травні ми укладаємо додаткову угоду про зміну істотних умов договору. У додатковій угоді про зміну істотних умов договору нам потрібно посилатись на ч. 4 ст. 36 ЗУ “Про публічні закупівлі”? Чи ще потрібно посилатись на ч. 5 ст. 40 ЗУ “Про здійснення державних закупівель”? Дякую

Доброго дня! Закон України «Про публічні закупівлі» не поширюється на правовідносини, які виникли у сторін до його набуття чинності для них (тобто на ті договори, які укладено за Законом України «Про здійснення державних закупівель»). Отже, наразі ви керуєтеся нормами Закону України «Про здійснення державних закупівель», а після введення в дію Закону України «Про публічні закупівлі» від 1 серпня 2016 року — виключно тими випадками зміни істотних умов договору, які відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» вписано в сам договір про закупівлю.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель