Щодо процедури “запит цінових пропозицій”

Редакція
128
14 Липня 2016
Щодо процедури “запит цінових пропозицій”
128
14 Липня 2016

Добрий день. За процедурою “запит цінових пропозицій” закуповують вікна металопластикові ДК 021:2015 44221000-5. Чи можемо ми в технічному завданні прописати так: вікна з установленням на об’єкті? Чи встановлення вікон — це окрема послуга? Дякую.

Доброго дня! Відповідно до пункту 2.5 Розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економіки України 26.07.2010 № 921, якщо при здійсненні замовником закупівлі товарів передбачено також закупівлю послуги (послуг), пов’язаної з поставкою товару (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), то предметом закупівлі в такому разі є товари — за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів.

Тож якщо вартість установлення вікон не перевищуватиме вартості самих вікон, то можливе здійснення закупівлі вікон разом з їх установленням.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель