Чи потрібно створювати комітет з конкурсних торгів, якщо річна сума кошторисних призначень менша 50 тис. гривень?

Редакція
194
15 Червня 2016
Чи потрібно створювати комітет з конкурсних торгів, якщо річна сума кошторисних призначень менша 50 тис. гривень?
194
15 Червня 2016

Добрий день! Підкажіть, будь ласка: чи потрібно створювати комітет з конкурсних торгів, якщо річна сума кошторисних призначень менша 50 тис. гривень? Або якщо здійснювати допорогові закупівлі, то чи потрібен такий комітет? Дякую.

Доброго дня! Обов’язкове створення комітету з конкурсних торгів та порядок його створення визначені ст. 11 Закону України «Про здійснення державних закупівель» у разі, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт — 1 мільйон 500 тисяч гривень. Крім того, тепер центральні органи виконавчої влади, замовники, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, та місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та військово-цивільні адміністрації Донецької області здійснюють закупівлі на підставі Закону України «Про публічні закупівлі».

З огляду на вищевикладені норми чинного законодавства, у разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі менша 50 000,00 гривень, то законодавством не визначено обов’язок замовника створювати тендерний комітет або комітет з конкурсних торгів. Єдиний нормативний документ, який тепер регулює проведення допорогових закупівель, — це Порядок здійснення допорогових закупівель, затверджений наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35, яким не визначено обов’язок замовника створювати тендерний комітет або комітет з конкурсних торгів при проведенні допорогових закупівель. Але в будь-якому разі замовникові необхідна уповноважена особа або декілька осіб (комітет), які будуть відповідальними за проведення допорогових закупівель. З огляду на вищевикладене, радимо вам призначити уповноважену особу або декількох осіб (комітет з допорогових закупівель), які будуть відповідальними за проведення допорогових закупівель.

Детальнішу інформацію про тендерний комітет ви можете прочитати в нашому журналі № 5 (56) на стор. 40–47.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель