Щодо визначення переможця

Редакція
309
19 Жовтня 2016
Щодо визначення переможця
309
19 Жовтня 2016

Доброго дня! Установі необхідно придбати антифриз. Найбільш економічно вигідна пропозиція — у фізичної особи-підприємця, основним видом економічної діяльності якої є технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів. Чи може тендерний комітет визнати даного підприємця переможцем? Дякуємо.

Доброго дня! Визначення переможця тендерної процедури — це прерогатива тендерного комітету організації або уповноваженої особи (осіб). Разом з тим законодавством (крім визначених випадків) не встановлено обмеження для участі в процедурах закупівлі осіб, предмет діяльності яких не збігається із зазначеними в статуті, ЄДРПОУ чи інших документах, в яких відображено види діяльності підприємства. Виключні підстави відхилення тендерних пропозицій учасників (переможців), згідно з частиною 1 статті 30 Закону, є такими:

 1. учасник: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагав замовник;
 2. переможець: відмовився від підписання договору про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації або укладення договору про закупівлю; не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;
 3. наявні підстави, зазначені у статті 17 і частині сьомій статті 28 цього Закону;
 4. тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель