Щодо довідки МВС

Редакція
156
26 Червня 2017
Щодо довідки МВС
156
26 Червня 2017

Добрий день! Допоможіть, будь ласка, розібратися. Переможець надав довідку з МВС, яка не є дійсною на дату подання документів від переможця (за вимогами тендерної документації замовника оригінал довідки або нотаріально завірена копія, видана відповідним органом, повинна бути не більше 30-денної давнини відносно дати подання документа). За яким пунктом статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі” маємо відхилити переможця? Дякую.

Добрий день! У разі якщо всупереч вашій вимозі в тендерній документації згідно зі статтею 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) переможець подав документи, які не відповідають вашим вимогам, то згідно з абзацом 2 пункту 2 частини 1 статті 30 Закону замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі, якщо переможець не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону. Отже, зважаючи на те, що на дату подання даний документ є нечинним, отже, він є таким, який не подано.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель