Учасник процедури закупівлі не надав документи, які вимагав замовник, після аукціону: чи правомірно його відхилили?

Анна Селютіна
999
31 Березня 2020
Учасник процедури закупівлі не надав документи, які вимагав замовник, після аукціону: чи правомірно його відхилили?
999
31 Березня 2020

У даному номері журналу розглянемо позицію Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) щодо неправомірного відхилення учасників.

Номер рішення та оголошення про закупівлю:№ 4068 -р/пк-пз від 03.03.2020, оголошення № UA-2020-01-17-000873-a

Вимога тендерної документації

Учасник з мінімальною ціною після процедури «Електронний аукціон» повторно не пізніше наступного робочого дня оприлюднює в електронній системі закупівель тендерну пропозицію (згідно з додатком 1 до тендерної документації) та проєкт договору (згідно з додатком 5 до тендерної документації), узгоджені з показниками за результатами проведеного аукціону.

Підстава відхилення скаржника

Учасник оприлюднив відповідно до зазначених вимог документації в електронній системі закупівель тільки оновлену пропозицію (згідно з додатком 1 документації), узгоджену з показниками за результатами проведеного аукціону, а проєкт договору (згідно з додатком 5 документації), узгоджений з показниками за результатами проведеного аукціону, про необхідність наявності якого було зазначено в документації, не був оприлюднений в електронній системі закупівель. Зважаючи на вищевикладене, вказану тендерну пропозицію замовник відхилив як таку, що не відповідає умовам тендерної документації (п. 4 ч. 1 ст. 30 Закону «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Позиція скаржника

Скаржник зауважує, що документацію та її вимоги треба читати...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)