Стань частинкою змін у державі — заповни електронне поле «Класифікація суб’єктів господарювання»

Вікторія Романюк
1359
9 Липня 2019
Стань частинкою змін у державі — заповни електронне поле «Класифікація суб’єктів господарювання»
1359
9 Липня 2019

Функціонал системи ProZorro та майданчиків постійно змінюється і трансформується. Не так давно в системі зявилося нове поле «Класифікація субєктів господарювання». Що це таке і які нормативно-правові акти його регулюють?

Поняття суб’єкта господарювання передбачено в ч. 1 ст. 55 Господарського кодексу України (далі — Кодекс), відповідно до якої суб’єктами господарювання визнають учасників господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов’язків), мають відокремлене майно і є відповідальними за своїми зобов’язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством.

Перелік суб’єктів господарювання наведено в ч. 3 ст. 55 Кодексу. Суб’єкти господарювання залежно від кількості працівників і доходів від будь-якої діяльності за рік можуть належати до суб’єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва, середнього або великого підприємництва.

Розглянемо класифікацію суб’єктів господарювання (див. табл.).

Чи обов’язково потрібно обирати класифікацію суб’єкта господарювання учасникам і замовникам. І чи відображатиметься ця інформація на ProZorro

Для учасників це поле вже стало обов’язковим. Без зазначення інформації про те, до якого суб’єкта господарювання належить учасник, він не зможе взяти участі в торгах. Якщо учасник зазначає цю інформацію один раз...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)