Шпаргалка секретаря комітету з конкурсних торгів

Редакція
1171
6 Листопада 2015
Шпаргалка секретаря комітету з конкурсних торгів
1171
6 Листопада 2015

Переговорна процедура закупівлі

Замовник використовує як виняток за наявності підстав, визначених ч. 2 ст. 39 Закону

НайменуванняВеб-портал Уповноваженого органу tender.me.gov.ua Власний веб-сайт або за його відсутності — веб-сайт головного розпорядника бюджетних коштівУчасники процедури закупівліІнші засоби масової інформації
Річний план, зміни до ньогоОприлюднюються протягом 5 робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього (ч. 1 ст. 4 Закону)Звертаємо вашу увагу, що скасовано обов’язок замовника оприлюднювати річний план на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів
Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі Подається на оприлюднення протягом 3 робочих днів з моменту прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі (ч. 1 ст. 39 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі Подається на оприлюднення одночасно з оголошенням про проведення процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі англійською мовою згідно з ч. 4 ст. 10 Закону Подається на оприлюднення протягом 3 робочих днів з моменту прийняття рішення про застосування переговорної процедури закупівлі (ч. 1 ст. 39 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Загальний строк для визначення переможця переговорної процедури закупівлі не повинен перевищувати п’яти календарних днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу інформації про застосування переговорної процедури закупівлі (ч. 3 ст. 39 Закону)
Повідомлення про акцептПодається для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надсилається в день визначення переможця (ч. 3 ст. 39 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 календарних днів (5 календарних днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої статті 39, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, послуг поштового зв’язку, поштових марок та маркованих конвертів, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі (ч. 3 ст.39 Закону)
Інформація про результати переговорної процедури закупівлі Подає для оприлюднення не пізніше 7 календарних днів з дня укладення (неукладення) договору про закупівлю або прийняття рішення про відміну переговорної процедури закупівлі (ч. 4 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Інформація про результати переговорної процедури закупівлі англійською мовою згідно з ч. 4 ст. 10 ЗаконуПодає для оприлюднення не пізніше 7 календарних днів з дня укладення (неукладення) договору про закупівлю або прийняття рішення про відміну переговорної процедури закупівлі (ч. 4 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися Надсилається всім учасникам протягом 3 робочих днів з дня прийняття замовником відповідного рішення (ч. 3 ст. 30 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі Подає для оприлюднення не пізніше як через 3 календарних дні з дня його затвердження (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Звіт про виконання договору Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)

Відкриті торги

Якщо вартість (з ПДВ) товару та послуг

НайменуванняВеб-портал Уповноваженого органу tender.me.gov.ua Власний веб-сайт або за його відсутності — веб-сайт головного розпорядника бюджетних коштівУчасники процедури закупівліІнші засоби масової інформації
Річний план, зміни до нього Оприлюднюються протягом 5 робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього (ч. 1 ст. 4 Закону)Звертаємо вашу увагу, що скасовано обов’язок замовника оприлюднювати річний план на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів Подає для оприлюднення не пізніше як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів (ч. 1 ст. 10 Закону). У разі подання оголошення додатково англійською мовою подає для опри- люднення не пізніше як за 40 календарних днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгівМоже додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Оголошення про проведення процедури відкритих торгів (англійською мовою) згідно з ч. 4 ст. 10 Закону Подає для оприлюднення не пізніше як за 40 календарних днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів. Звертаємо вашу вагу, що змінено пороги для застосування даних норм:
для товарів і послуг — 133 тисячі євро;
для робіт — 5 мільйонів 150 тисяч євро
Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 20 робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення процедури відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу. У разі обґрунтованої нагальної потреби в закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів (далі за текстом — скорочена процедура).
Причиною скорочення строку не може бути бездіяльність замовника щодо проведення відповідних процедур закупівель. Обґрунтування нагальної потреби зазначаються в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів та у звіті про результати проведення процедури закупівлі та не повинні свідчити про наміри замовника послабити конкуренцію між учасниками (ч. 3 ст. 21 Закону). У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 40 календарних днів з дня його оприлюднення (абз. 2 ч. 3 ст. 21 Закону).
Документація конкурсних торгів Подає для оприлюднення не пізніше як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Безоплатно надсилається або надається протягом 3 робочих днів з дня отримання від фізичної/юридичної особи відповідного запиту (ч. 1 ст. 22 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Зміни до документації конкурсних торгів Подає для оприлюднення протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про їх внесення (ч. 1 ст. 10 Закону). При цьому замовник повинен продовжити строк подання та розкриття пропозицій конкурсних торгів не менше ніж на 7 робочих днів з дня оприлюднення таких змін на веб-порталі Уповноваженого органу (ч. 2 ст. 23 Закону).
Детальніше щодо внесення змін до документації з 30.09.2015 відповідно до нововведень Закону — у випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» № 10 (49) на стор. 6–9
Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Повідомити письмово протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про внесення зазначених змін усім особам, яким було видано документацію конкурсних торгів (ч. 2 ст. 23 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Роз’яснення до документації конкурсних торгів Подає для оприлюднення протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про надання роз’яснень (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Повинен надати протягом 3 календарних днів з дня його отри- мання (ч. 1 ст. 23 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів (ч. 1 ст. 10 Закону).
Детальніше щодо процедури розкриття відповідно до нововведень Закону з 30.09.2015 — у випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» № 10 (49) на стор. 37–41
Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надається на запит протягом 1 робочого дня з дня отримання такого запиту (ч. 4 ст. 27 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Інформація про відхилення пропозицій конкурсних торгів Подає для оприлюднення у вигляді протоколу — протягом 3 робочих днів з дня прийняття такого рішення (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надсилається учаснику, пропозиція якого відхилена, протягом 3 робочих днів з дня прийняття замовником такого рішення (ч. 3 ст. 17 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Учасник може повторно звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам документації (ч. 3 ст. 29 Закону) Замовник зобов`язаний надати відповідь учаснику не пізніше ніж через 5 календарних днів з дня надходження такого звернення (ч. 3 ст. 29 Закону)
Загальний строк розгляду, оцінки та визначення переможця процедури закупівлі не повинен перевищувати 20 робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів. Під час здійснення закупівель за скороченою процедурою загальний строк розгляду, оцінки та визначення переможця процедури закупівлі не повинен перевищувати 10 робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів (ч. 8, 9 ст. 28 Закону).
Протокол оцінки Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 ЗаконуМоже додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгівПодає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 ЗаконуНадсилається переможцю протягом 1 робочого дня з дня при- йняття рішення про визначення переможця (ч. 2 ст. 31 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Письмове повідомлення про результати торгів Надсилається всім учасникам протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про визначення переможця — із зазначенням найменування та місцезнаходження учасника-переможця. (ч. 2 ст. 31 Закону)
Учасник, пропозиція конкурсних торгів якого не була акцептована та не визнана найбільш економічно вигідною за результатами оцінки, може звернутися до замовника з вимогою щодо надання інформації про пропозицію, визнану найбільш економічно вигідною за результатами оцінки, у тому числі щодо зазначення її переваг порівняно з пропозицією учасника, який надіслав звернення (ч. 2 ст. 31 Закону) Замовник зобов’язаний надати йому письмову відповідь не пізніше ніж через 5 календерних днів із дня надходження такого звернення (ч. 2 ст. 31 Закону)
Замовник укладає договір про закупівлю не пізніше ніж через 30 календерних днів з дня акцепту пропозиції та не раніше ніж через 10 календерних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів. Під час здійснення закупівель за скороченою процедурою з учасником, пропозицію конкурсних торгів якого було акцептовано, замовник укладає договір про закупівлю у строк не раніше ніж через 5 календерних днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів, але не пізніше ніж через 14 календерних днів з дня акцепту (ч. 2 ст. 31 Закону).
Оголошення про результати процедури закупівлі відкриті торги Подає для оприлюднення не пізніше як через 7 календарних днів з дня укладення (неукладення) договору про закупівлю або прийняття рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Оголошення про результати процедури закупівлі відкриті торги (англійською мовою) згідно з ч. 4 ст. 10 Закону Подає для оприлюднення не пізніше як через 7 календарних днів з дня укладення (неукладення) договору про закупівлю або прийняття рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися Надсилається всім учасникам протягом 3 робочих днів з дня прийняття замовником відповідного рішення (ч. 3 ст. 30 Закону)
Звіт про результати проведення процедури закупівлі Подає для оприлюднення не пізніше як через 3 календарних дні з дня його затвердження (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 Закону Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня внесення змін (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Звіт про виконання договору Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)

Запит цінових пропозицій

Якщо вартість товару та послуг, для яких існує постійно діючий ринок, не перевищує 500 тис. грн

Найменування Веб-портал Уповноваженого органу tender.me.gov.ua Власний веб-сайт або за його відсутності — веб-сайт головного розпорядника бюджетних коштів Учасники процедури закупівлі Інші засоби масової інформації
Річний план, зміни до нього Оприлюднюються протягом 5 робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього (ч. 1 ст. 4 Закону)Звертаємо вашу увагу, що скасовано обов’язок замовника оприлюднювати річний план на власному веб-сайті або за його відсутності на веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів
Запит цінових пропозиційПодає для оприлюднення не пізніше як за 7 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів (ч. 2 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надсилається не менше ніж трьом учасникам в день оприлюднення його на веб-порталі Уповноваженого органу (ч. 1 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Строк подання учасниками цінових пропозицій установлюється замовником, але не може бути меншим, ніж 7 робочих днів з дня оприлюднення запиту цінових пропозицій на веб-порталі Уповноваженого органу (ч. 2 ст. 36 Закону)
Внесення змін до запиту цінових пропозиційПодається на оприлюднення протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про їх внесення (ч. 1 ст. 10 Закону). При цьому замовник продовжує строк подання та розкриття цінових пропозицій не менше ніж на 5 робочих днів з дати оприлюднення тамких змін (ч. 2 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Повідомити протягом 1 робочого дня з дня при- йняття рішення про внесення зазначених змін (ч. 2 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Протокол розкриття цінових пропозиційПодає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня розкриття цінових пропозицій (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону) Надається на запит протягом 1 робочого дня з дня отримання такого запиту (ч. 4 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Загальний строк для розгляду цінових пропозицій та визначення переможця процедури закупівлі не повинен перевищувати 5 календарних днів з дня розкриття цінових пропозицій (ч. 4 ст. 36 Закону)
Інформація про відхилення цінових пропозицій Подає для оприлюднення у вигляді протоколу — протягом 3 робочих днів з дня прийняття такого рішення (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надсилається протягом 3 робочих днів з дня прийняття замовником такого рішення (ч. 4 ст. 17 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Протокол оцінки Подає на оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надсилається переможцю протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про визначення переможця (ч. 5 ст. 36 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про акцепт цінових пропозицій Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Надається на запит протягом 1 робочого дня з дня отримання такого запиту (ч. 4 ст. 27 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Письмове повідомлення про результати Надсилається всім учасникам протягом 1 робочого дня з дня прийняття рішення про визначення переможця — із зазначенням найменування та місцезнаходження учасникапереможця (ч. 5 ст. 36 Закону)
Замовник укладає з переможцем договір про закупівлю відповідно до основних умов договору, зазначених у запиті, у строк не раніше ніж через 3 робочих дні з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт цінової пропозиції, але не пізніше ніж через 14 календерних днів з дня визначення переможця (ч. 5 ст. 36 Закону)
Інформація про результати процедури запиту цінових пропозицій Подає для оприлюднення не пізніше як через 7 календарних днів з дня укладен- ня (неукладення) договору про закупівлю або прийняття рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися Надсилається усім учасникам протягом 3 робочих днів з дня прийняття замовником відповідного рішення (ч. 3 ст. 30 Закону)
Звіт про результати проведення процедури закупівлі Подає для оприлюднення не пізніше як через 3 календарних дні з дня його затвердження (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня внесення змін (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Звіт про виконання договору Подає для оприлюднення протягом 3 робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання (ч. 1 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)Може додатково оприлюднюватися на вибір замовника (ч. 2 ст. 10 Закону)
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО