Що необхідно знати про ліцензії на торгівлю пальним

Олег Ружинський
95
4 Вересня 2019
Що необхідно знати про ліцензії на торгівлю пальним
95
4 Вересня 2019
  1. 23.11.2018 Законом України № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» запроваджено ліцензування господарської діяльності, яка пов’язана з виготовленням і реалізацією нафтопродуктів.
  2. Починаючи з 1 липня 2019 року, усі суб’єкти господарювання, які планують здійснювати господарську діяльність та/або вже здійснюють діяльність, пов’язану з виробництвом, зберіганням, оптовою та/або роздрібною торгівлею пальним, зобов’язанні оформити ліцензію.
  3. Ліцензії на виробництво, зберігання, та продаж пального є строковими і платними.
  4. Провадження діяльності з виробництва, зберігання та/або продажу пального без ліцензії заборонено і передбачає адміністративну або кримінальну відповідальність.

Замовникам необхідно звернути увагу, що з 01.07.2019 під час закупівлі пального доцільно вимагати від потенційних учасників підтвердження наявності ліцензії на торгівлю пальним, а учасникам, які планують здійснювати продаж пального, необхідно потурбуватися про отримання відповідної ліцензії. Відповідно до внесених змін до законодавства, а саме відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII (далі — Закон № 2628), з 01.07.2019 ліцензуванню підлягає право на оптову та роздрібну торгівлю пальним та право на зберігання пального.

...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель