Очистити

Як вимагали, так і отримали: подання у складі тендерної пропозиції учасником документів НЕ за формою, що визначена замовником у тендерній документації не є підставою для відхилення за відсутності у тендерній документації чіткої вказівки, що документ має відповідати наведеному зразку

Анна Селютіна
19
10 Липня 2019
19
10 Липня 2019
Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 2510-р/пк-пз від 06.03.2019, оголошення № UA-2019-01-04-000411-c. 

Позиція скаржника

Скаржник не погоджується з рішенням замовника стосовно відхилення своєї пропозиції. У зв'язку з наведеним було розглянуто підстави для відхилення пропозиції скаржника та встановлено викладене далі: 1.1. Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету замовника пропозицію скаржника було відхилено, зважаючи на такі підстави: «При розгляді пропозиції ТОВ "Y" робочою групою було виявлено наступне: Замовником у тендерній документації було визначено Форму листа-згоди на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних (Додаток 7 до тендерної документації). У складі тендерної документації ТОВ "Y" наявна довідка про згоду працівників відповідної кваліфікації ТОВ "Y" на збирання, зберігання і поширення їх персональних даних, необхідність надання згоди відносно яких передбачена вимогами тендерної документації, де містяться підписи усіх працівників, зазначених у довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, у вигляді таблиці, але листів-згод на обробку, використання, поширення та доступ до персональних даних за формою Додатку 7 до тендерної документації від працівників І. Г. Станкєєва, С. О. Хворостяної, І. М. Татусь, Г. А. Налєсної ТОВ "Y" не надало».

Скаржник зазначає, що у складі пропозиції...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель