Очистити

Особливості договору постачання електричної енергії споживачеві

Крістіна Бєлякова
25
8 Жовтня 2018
25
8 Жовтня 2018

Темою попередньої статті стала закупівля електричної енергії, з приводу якої у зв’язку з реформуванням ринку електричної енергії в потенційних споживачів виникає безліч запитань. Не менше їх і в потенційних постачальників та надавачів послуг з розподілу електричної енергії, оскільки вони братимуть участь у процедурах закупівель, що вже проводять та проводитимуть ще більше замовники. У даній статті ми зупинимося на особливостях договору постачання електричної енергії споживачеві.

Згідно з частиною 1 статті 56 Закону № 2019, договір постачання електричної енергії споживачеві укладають між електропостачальником та споживачем. Він передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний період часу одним електропостачальником. Постачання електричної енергії споживачам здійснюють за вільними цінами.

Згідно зі статтею 56 Закону № 2019, умови постачання електричної енергії, права та обов’язки електропостачальника і споживача визначає договір постачання електричної енергії споживачеві. У договорі постачання електричної енергії споживачеві визначають:

  1. найменування та місцезнаходження електропостачальника;
  2. перелік послуг, які надає електропостачальник;
  3. ціну електричної енергії та послуг, які надають;
  4. показники якості електропостачання, зокрема якості електричної енергії;
  5. види послуг з технічного обслуговування, які пропонує електропостачальник;
  6. умови та порядок відшкодування (компенсації), що застосовують у разі недотримання електропостачальником показників якості послуг, визначених договором, зокрема в разі виставлення неправильного...
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель