Очистити

Новини. Журнал за березень 2020

Вікторія Ревтюх
137
17 Березня 2020
137
17 Березня 2020

Фонд держмайна презентує найважливіші зміни щодо оренди державного та комунального майна

Першого лютого вступив у дію новий Закон України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до якого оренда державного та комунального майна здійснюватиметься через систему «ProZorro.Продажі», уже почав діяти. Тож ера сумнівних підкилимних конкурсів залишається в минулому. Натомість починається новий етап — публічних онлайн-аукціонів з рівними можливостями для всіх потенційних орендарів.

Пояснення нової процедури передачі в оренду державного майна з декількома найважливішими змінами, зокрема:

  • Не буде вивчення попиту на вакантне майно в результаті публікації оголошення в друкованих засобах масової інформації та на численних вебсайтах орендодавців. Вакантне майно «шукатиме» потенційних орендарів на єдиній загальнонаціональній онлайн-платформі «ProZorro.Продажі».
  • Посадова особа або будь-яка інша особа не знатиме, хто із потенційних орендарів зацікавлений в оренді того або іншого приміщення. Чиновники втрачають право отримувати заяви від потенційних орендарів у процедурі вивчення попиту, яку скасовують, і не знатимуть, хто стане переможцем електронного аукціону аж до моменту автоматичного оприлюднення торговою системою електронного протоколу результатів аукціону. Іде в минуле практика умовлянь (під різними приводами) потенційних орендарів відкликати подані ними заяви й не брати участі в конкурсах.

Відповідно до вимог нового Закону чинні орендарі матимуть переважне право продовжити свої договори, за умови, що вони...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель