Нова рубрика COVID-19 на RADNUK.COM.UA

Редакція
805
2 Квітня 2020
Нова рубрика COVID-19 на RADNUK.COM.UA
805
2 Квітня 2020

Шановні замовники та учасники публічних закупівель, ми розуміємо, як надзвичайно важливо підтримати вас в умовах боротьби з епідемією та максимально полегшувати проведення критично важливих закупівель для протидії COVID-19. Тому ми й ухвалили рішення, яке передбачає оновлення порталу RADNUK.COM.UA та відкриття окремої рубрики COVID-19 в кожному з його розділів. Так, за період карантину в новому розділі COVID-19 для вашої зручності розміщено такі матеріали:

  1. «Карантин як форс-мажор у закупівлях».
  2. «Карантин: оформлення трудових відносин з працівниками. Регламентація роботи державних службовців. Виконання роботи вдома».
  3. «Дуже важливі закупівлі COVID-19, закуповуємо за дуже заплутаним та незрозумілим порядком».
  4. «Постанова КМУ № 225 від 20 березня 2020 р. (COVID-19): алгоритм закупівлі та важливі акценти».
  5. «Форми, якими ви можете безкоштовно скористатися та провести закупівлі, необхідні для здійснення заходів згідно із затвердженою Постановою № 225 переліку».
  6. «На що звернути увагу в зміненій Постанові № 225».
  7. «Листи Уповноваженого органу про закупівлі для запобігання COVID-19».

Вказані зміни сприятимуть збереженню вашого робочого часу, зменшать додаткове навантаження в умовах пандемії та нададуть можливість мати прямий доступ до  найактуальніших статей, останніх змін у законодавстві та інших спеціально розроблених та підготовлених фахівцями порталу матеріалів, пов’язаних із  закупівлями для запобігання пандемії COVID-19.

Так,

  • рубрика COVID-19 у розділах «Практика закупівель» та «Галузі закупівель» містить поради та рекомендації для замовників щодо оформлення трудових відносин, алгоритм проведення закупівлі та інші важливі акценти в умовах карантину;
  • у спецрубриці COVID-19 розділу «Зразки документів» фахівці порталу спеціально розробили форми у вигляді зразків протоколів, які ви зможете безкоштовно використати для здійснення заходів згідно із затвердженою Постановою № 225 тощо;
  • нарешті, рубрика COVID-19 у розділі «Правова база» містить всю наявну нормативно-правову базу з питань проведення закупівель для запобігання пандемії коронавірусної хвороби COVID-19, оновлення якої відбувається щогодинно.

Що таке RADNUK.COM.UA?

RADNUK.COM.UA — це професійний інтернет-журнал для замовників та учасників публічних (державних) закупівель, а також для всіх, хто пов’язаний із цією сферою чи цікавиться нею, який дасть можливість, не очікуючи виходу наступного номера журналу, отримувати відразу повний комплект усіх публікацій та в будь-який момент ознайомитися з матеріалами, які не розміщені в журналі.

Окрім новин, порад і рекомендацій фахівців у сфері державних (публічних) закупівель, ви матиме можливість отримати онлайн-відповідь від наших експертів на поставлене запитання. Цей досвід та підтримка сприятимуть постійному професійному зростанню в умовах високої конкуренції та змін законодавства у сфері публічних закупівель.

Для вашої зручності сайт функціонує як повноцінна інформаційна платформа, залишається доступним для передплатників інтернет-журналу 24/7. Оновлення та доповнення інформації відбувається щоденно, у режимі 24 години на добу і 7 днів на тиждень, та включає одразу 6 розділів:

Отже, реєструймось за акційною ціною прямо зараз на сайті, чекаємо на вас, вдалих закупівель.

З повагою редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель»

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)