Найактуальніші події 2018 року Вересень

Редакція
931
10 Січня 2019
Найактуальніші події 2018 року Вересень
931
10 Січня 2019

Закупівля ліків медзакладами: нова функція в ProZorro

У вересні 2018 року ProZorro завершив перший етап інтеграції Державного реєстру лікарських засобів до системи. Відтепер дані про всі ліки, що зареєстровані в Україні, оновлюватимуться в електронній системі закупівель автоматично. Завдяки цьому медзаклади при формуванні всіх закупівель зможуть обирати зі списку діючу речовину (МНН) та область її дії (АТХ), а не прописувати ці дані вручну.

Наступний крок — інтеграція Державного реєстру лікарських засобів МОЗ України для постачальників. Це дасть можливість учасникам торгів при формуванні своєї пропозиції для кожної МНН обирати зі списку свою брендову назву ліків, яку вони хочуть поставляти. Цей етап ProZorro планує завершити наприкінці вересня.

Детальніше про це написано в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 9 (84) за вересень 2018 року на стор. 7.

Набув чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку реєстрації суб’єкта надання інформації про використання публічних коштів, форм та форматів»

Третього серпня 2018 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку реєстрації суб’єкта надання інформації про використання публічних коштів, форм та форматів». Наказ прийнято відповідно до Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та пунктів 11, 13 Порядку адміністрування єдиного веб-порталу використання публічних коштів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2015 року № 694.

Детальніше про це написано в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 9 (84) за вересень 2018 року на стор. 47.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО