Очистити

Замовник не вказав в оголошенні інформацію про забезпечення пропозиції та не заповнив обов’язкові поля, а саме пункти «9¹. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)» та «10². Джерело фінансування закупівлі»

Ірина Антонова
103
21 Серпня 2019
103
21 Серпня 2019

Інформація про закупівлю UA-2019-06-11-001293-a

За результатами моніторингу встановлено, що замовник у п. 2 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації встановив вимогу про внесення учасником торгів забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії в розмірі 10 000,00 грн. При цьому замовник в оголошенні про проведення відкритих торгів не зазначив розмір та вид забезпечення тендерних пропозицій, чим порушено вимоги ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» та п. 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель».

Крім того, порушуючи вимоги п. 2 наказу № 490, у формі оголошення про проведення відкритих торгів не відображено інформацію в пунктах: «9¹. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)» та «10². Джерело фінансування закупівлі».

Статус: порушення виявлено.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель