Очистити

Мінекономрозвитку роз’яснило, як відображати в річному плані інформацію про додаткову угоду в обсязі до 20 відсотків

Редакція
18
19 Березня 2015
18
19 Березня 2015

Цього разу в запиті до Мінекономрозвитку щодо надання офіційного роз’яснення було описану таку ситуацію.

 Замовник, керуючись пунктом 8 частини 5 статті 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі — Закон), уклав додаткову угоду про продовження строку дії договору на 2015 рік на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному 2014 року.

Така сума (20 %) перевищує граничну вартість для здійснення процедури закупівлі, передбаченої статтею 2 Закону.

Тож у зв’язку із цим у замовника виникло запитання: чи потрібно таку додаткову угоду відображати в річному плані закупівель на 2015 рік?

На дане запитання було надано однозначну відповідь у роз’ясненні Мінекономрозвитку, текст якого наведено нижче.

Витяг з роз’яснення Мінекономрозвитку № 3302-05/2594-07 від 28.01.2015
Відповідно до частини шостої статті 40 Закону дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.
При цьому інформація щодо внесення змін до договору про закупівлю не потребує відображення у річному плані, оскільки, ураховуючи частину першу статті 4 Закону, у річному плані зазначається інформація про заплановані процедури закупівлі замовника.

Коментар від редакції:

Отже, щоб очікувані видатки замовника впродовж року відповідали запланованим видаткам, які він відображає у своєму річному плані, замовник може зазначити закупівлю, яку буде здійснено у відповідності до додаткової угоди про продовження строку дії договору в обсязі до 20 %, у додатку до річного плану закупівель.

При цьому в колонці «Примітки» замовник може зазначити таку інформацію як уточнення.

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель