Ліцензії в публічних закупівлях: для чого вимагати і що на підтвердження подавати учасникам?

Олег Ружинський
225
2 Серпня 2019
Ліцензії в публічних закупівлях: для чого вимагати і що на підтвердження подавати учасникам?
225
2 Серпня 2019

У даній статті розглянемо, чи доцільно вимагати ліцензію на провадження господарської діяльності від потенційних учасників та на що потрібно звернути увагу при встановленні даної вимоги.

Зверніть увагу, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII з 01.07.2019 ліцензуванню підлягає право на оптову та роздрібну торгівлю пальним та право на зберігання пального.

Законодавче регулювання

Учасник-переможець процедури закупівлі під час укладення договору повинен надати дозвіл або ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством (ч. 2 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Як передбачено ч. 3 ст. 22 Закону, тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Отже, замовник може на свій розсуд вимагати документи, які б не дискримінували учасників, але які замовник відповідно до законодавства вважає за необхідне вимагати від учасників у складі тендерної пропозиції. Відповідно до зазначеного ліцензію обов'язково надає учасник-переможець процедури закупівлі та учасник процедури закупівлі в разі встановлення...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель