Конкретна назва предмету закупівлі при його визначенні, згідно Порядку № 454

Тетяна Мішта
402
18 Березня 2019
Конкретна назва предмету закупівлі при його визначенні, згідно Порядку № 454
402
18 Березня 2019

«Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Чи необхідно в разі закупівлі канцтоварів за кодом ДК 021:2015 30190000-7 — «Офісне устаткування та приладдя різне» перелічувати всі найменування (згідно з накладною або специфікацією до договору) у специфікації плану чи самої закупівлі, бо їх може бути дуже багато (папір, скріпки, олівці тощо)?»

Добрий день! Відповідно до пункту 18 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги, які замовник закуповує в межах єдиної процедури закупівлі, щодо яких учасникам дозволено подавати тендерні пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі замовник визначає в порядку, установленому Уповноваженим органом. Порядок визначення предмета закупівлі (далі — Порядок) затверджено наказом МЕРТУ від 17.03.2016 № 454 (зі змінами). Зокрема, предмет закупівлі товарів замовник визначає згідно з пунктом 32 частини першої статті 1 Закону та на основі національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749 (далі — Єдиний закупівельний словник), за показником четвертої цифри основного словника із зазначенням у дужках конкретної назви товару.

Оскільки законодавство не містить визначення «конкретна назва товару», замовник може самостійно вказати конкретну назву. За потреби рекомендуємо...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель