Як за 2 дні отримати довідку МВС про відсутність судимості для тендерів

Анастасія Гордійчук
130
12 Червня 2019
Як за 2 дні отримати довідку МВС про відсутність судимості для тендерів
130
12 Червня 2019

Довідка про відсутність судимості є одним із документів, які найчастіше видає Міністерство внутрішніх справ України. Щороку до сервісних центрів МВС по цей документ звертаються понад 800 тис. українців, чверть із яких — переможці торгів у системі ProZorro. Вчасне отримання цього документа може бути вирішальним для підтвердження перемоги в тендері. Тому офіційний майданчик SmartTender створив для цього власний сервіс.

Навіщо довідка про несудимість

Документ від правоохоронних органів замовляють, готуючись до подорожей за кордон: деякі країни світу вимагають підтвердження відсутності непогашених судимостей під час оформлення візи. Надання цієї довідки є обов’язковим і при оформленні ліцензії на володіння зброєю. Наявність документа про несудимість важлива для працевлаштування до правоохоронних органів або для призначення на відповідальні посади як у державних, так і в приватних організаціях. Такі структури ретельно перевіряють біографію, зокрема й відносини із законом.

Проте найчастіше довідку використовують у публічних закупівлях для підтвердження відсутності підстав для скасування результатів тендеру. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» переможець торгів має протягом п’яти днів надати замовникові повний пакет документів, що свідчать про його надійність і доброчесність. Лише в цьому випадкові закупівля взагалі відбувається.

Процедура отримання довідки

Ще кілька років тому отримання довідки від МВС, як і більшості інших документів від офіційних інстанцій, потребувало значних витрат...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель