Актуально: відображення інформації в пункті 14 Звіту про укладені договори

Редакція
1035
6 Жовтня 2017
Актуально: відображення інформації в пункті 14 Звіту про укладені договори
1035
6 Жовтня 2017

Наказом Мінекономрозвитку України від 22.03.2016 № 490 затверджено форму Звіту про укладені договори. Відповідно до п. 2 наказу № 490 обов’язковим полем для заповнення є пункт 14 форми Звіту про укладені договори, який має назву «Інформація про технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг».

На майданчику Smarttender.biz таке поле наявне (див. рис. 1). Певний час відповідне поле в системі ProZorro було неактивним, тобто в разі внесення необхідної інформації за допомогою функціонала майданчика така інформація не відображалася в електронній системі закупівель. Інструментом виходу з вищеописаної ситуації є та залишається такий алгоритм дій: оскільки в системі електронних закупівель реалізована можливість розміщення копії договору разом зі звітом про укладений договір, то замовник з метою дотримання законодавства може додатково прикріпити окремий файл форми Звіту про укладені договори, в якому має вказати всю необхідну інформацію, передбачену формою такого Звіту, у тому числі стосовно пункту 14.

Рис. 1

Наразі ситуацію виправлено, інформація стосовно п. 14 Звіту про укладені договори в системі ProZorro відображається (див. рис. 2 та рис. 3). Тобто замовник може вказати таку інформацію за допомогою функціонала майданчика.

Рис. 2
Рис. 3

Додатково звертаємо увагу замовників, що у випадку незаповнення п. 14 Звіту про укладені договори система самостійно зазначить у даному пункті вислів «Відсутня».

Рис. 4
Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО