Чи потрібно оприлюднювати саме річні плани на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних?

Редакція
721
15 Листопада 2017
Чи потрібно оприлюднювати саме річні плани на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних?
721
15 Листопада 2017

Доброго дня! Згідно з Постановою № 835 від 21.10.2015 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпорядники інформації повинні оприлюднювати та регулярно оновлювати на своїх сайтах та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, зокрема, річні плани закупівель. Чи потрібно оприлюднювати саме річні плани? Чи також потрібно публікувати додатки до річного плану? Дякую.

Добрий день! Законом України «Про публічні закупівлі» встановлено обов’язок розміщувати в системі ProZorro річні плани та додатки до річних планів про закупівлю. Разом із цим відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI ряд розпорядників інформації зобов’язаний оприлюднювати і регулярно оновлювати річні плани закупівель на Єдиному веб-порталі відкритих даних, який знаходиться за такою адресою в мережі Інтернет: data.gov.ua, а також на власних веб-сайтах.

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, вимоги до формату і структури таких наборів даних, періодичність їх оновлення визначені Кабінетом Міністрів України в однойменному положенні, затвердженому Постановою від 21.10.2015 № 835. Відповідно до додатку даного Положення всі розпорядники публічної інформації зобов’язані оприлюднити у формі відкритих даних річні плани закупівель протягом 30 календарних днів з дня їх затвердження. Оприлюднення додатків до річних планів закупівель не передбачене.

Детальніше дане питання розглянуто у випуску журналу № 12 (63) за грудень 2016 року на стор. 11–13.

Дізнатися більше про особливості реєстрації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних DATA.GOV.UA можна у випуску журналу № 10 (73) за жовтень 2017 року на стор. 8–10.

Журнали за 2017 рік

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в 2017 році