Надати — це надати в паперовому вигляді чи завантажити в електронному вигляді?

Редакція
139
18 Жовтня 2016
Надати — це надати в паперовому вигляді чи завантажити в електронному вигляді?
139
18 Жовтня 2016

Доброго дня! Згідно з ч. 3 ст. 17 Закону, переможець торгів повинен надати документи. Надати — це надати в паперовому вигляді чи завантажити в електронному вигляді? Дякую.

Доброго дня. Відповідно до ч. 1 ст. 17 Закону «Про публічні закупівлі» подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюють в електронному вигляді через електронну систему закупівель. Однак до 9 серпня 2016 року технічної можливості подання документів, передбачених ч. 3 ст. 17 Закону, в електронному вигляді не було. На даний час така можливість є. Разом з тим необхідно пам’ятати, що вимогами тендерної документації (яка була розміщена до 9 серпня 2016 року) могло бути передбачено надання документації в паперовому вигляді. Тому рекомендуємо в таких випадках надавати документи як у паперовому, так і в електронному вигляді.

Детальніше з інформацією щодо даного питання ви можете ознайомитись у статті, розміщеній у нашому журналі № 9 (60) за вересень 2016 року на стор. 10–11.

Журнали за 2016 рік

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в 2016 році

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель