Щодо переговорної процедури

Редакція
192
21 Жовтня 2016
Щодо переговорної процедури
192
21 Жовтня 2016

Доброго дня! Прошу надати консультацію з приводу вартості закупівлі. Ми провели перші відкриті торги на 42 млн. Торги не відбулися (один учасник на 37 млн грн). Другі відкриті торги також не відбулися (той же один учасник на 37 млн грн). На даний час заплановано провести з учасником передбачену Законом переговорну процедуру. Чи може бути збільшено попередню вартість закупівлі учасника (не перевищуючи нашу граничну ціну) в переговорній процедурі (за погодженням сторін)? Дякую.

Доброго дня. Згідно з п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про закупівлю», переговорна процедура може бути застосована, якщо замовник двічі відмінив тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Зважаючи на те, що Закон не регламентує питання зміни очікуваної вартості при проведенні переговорної процедури, після того як було двічі відмінено тендер з причин відсутності достатньої кількості учасників, визначення договірної вартості віднесено на розсуд сторін, які домовляються. Проте вартість договору не повинна перевищувати визначеної очікуваної вартості.

Журнали за 2016 рік

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» в 2016 році

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель