Звітування по закупівлях: строки та особливості

Катерина Плашенко
1877
13 Квітня 2022
Звітування по закупівлях: строки та особливості
1877
13 Квітня 2022

У такий складний для нашої країни час вчасне та якісне забезпечення товарами, роботами та послугами є надзвичайно важливим. Для ефективного проведення закупівель та постачання товарів, робіт та послуг без затримок замовники наразі користуються постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 «Про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі — Постанова № 169). Актуальну редакцію Постанови № 169, до якої неодноразово вносилися зміни, можна знайти на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Правова база» — «Постанови»).

Сьогодні ми детально розглянемо питання звітування по закупівлях під час воєнного часу: як звітувати, у які строки, хто відповідальний, нюанси звітування по закупівлях до 50 тис. грн, як краще сформулювати строк виконання договору тощо.

Строки звітування за Постановою № 169

Відповідно до пункту 3 частини 1 Постанови № 169 «… замовник/державний замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього не пізніше ніж через 20 днів з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. Вимога щодо оприлюднення не застосовується до договорів, які містять...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану