Три найпоширеніші запитання щодо закупівель за Постановою № 169

Редакція
1951
31 Травня 2022
Три найпоширеніші запитання щодо закупівель за Постановою № 169
1951
31 Травня 2022

У розділі «Консультації», що на порталі RADNUK.COM.UA, останнім часом питання щодо здійснення закупівель відповідно до Постанови № 169 доволі схожі, тому далі розглянемо запитання одного з передплатників порталу, яке містить в собі декілька популярних наразі запитань щодо закупівель за Постановою № 169.

Питання передплатника порталу:

  • Доброго ранку! Під час воєнного стану відповідно до Постанови № 169 закупівлі від 50 тис. проводяться без застосування процедур та спрощених закупівель, тому виникають запитання, а саме:
  1. Потрібно укласти два договори на суму до 50 тис. грн (один код ДК). Пролонгація не передбачається. Потім може виникнути необхідність укласти знову два договори, і сума по них вийде більше 50 тис., але до 200 тис. грн. То потрібно буде згідно з Постановою № 169 оприлюднювати відповідний звіт в електронній системі?
  2. Як знайти постачальників предмета закупівлі за договорами від 50 тис. грн?
  3. Якщо передбачити в договорах пролонгацію, то в разі настання такої кожного разу вносити зміни до наказу про визначення обсягів закупівлі?

Відповідь редакції порталу RADNUK.COM.UA

  • Вітаю! Щодо першого питання: насамперед замовнику треба визначитись, чи дійсно ви потребуєте цих предметів закупівель у період воєнного стану. Якщо ви ясно розумієте, що так, то наступний ваш крок — визначитись, за...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану