Спрощена закупівля за Постановою № 169 не відбулася. Що робимо далі?

Марія Степічева
2248
1 Липня 2022
Спрощена закупівля за Постановою № 169 не відбулася. Що робимо далі?
2248
1 Липня 2022

Питання читача порталу 

  • Що робити замовнику, якщо було проведено закупівлю в порядку спрощеної закупівлі за Постановою Кабміну від 28.02.2022  № 169 (далі — Постанова № 169), а вона не відбулась? Проводити ще одну спрощену закупівлю чи укладати прямий договір?

Відповідь експерта

  • Вітаю! 30.06.2022 року на нашому online-вебінарі «Стаємо на закупівельні рейки та аналізуємо нововведення під час воєнного стану у сфері закупівель» наші слухачі поставили аналогічне запитання, тож далі надаємо доцільну відповідь. 

Кабінет Міністрів України 24.06.2022 Постановою № 723 вніс зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу» і від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану»

Вказаними змінами зокрема встановлено, що замовники (крім тих, що визначені в абзацах першому та другому підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169) здійснюють публічні закупівлі, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, із використанням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України «Про публічні закупівлі».

Також у Постанові № 169 є ряд винятків, зважаючи на які замовники можуть здійснювати закупівлі без застосування порядку проведення...

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану