Скористайтесь послугою з підготовки закупівельних документів

Олег Підгірський
618
13 Квітня 2022
Скористайтесь послугою з підготовки закупівельних документів
618
13 Квітня 2022

Портал «Радник у сфері публічних закупівель» RADNUK.COM.UA разом з Тендерним агентством Радник надає консультаційні та інші юридичні послуги з теоретичного та практичного використання законодавства у сфері публічних закупівель, навіть в умовах воєнного стану.

Так, редактори порталу та юристи Агентства щоденно публікують якісні та корисні статті, які допомагають у тлумаченні чинного закупівельного законодавства, з прикладами, так би мовити, процесуальних документів для використання у власній роботі сторонами закупівельного процесу. Проте ці зразки мають загальний характер.

Зрозуміло, що кожна закупівля, чи це процедура, чи оприлюднення звіту, чи навіть внесення змін до договору, — це індивідуальний процес з індивідуальними даними і характеристиками.

В умовах воєнного стану у замовників доволі часто виникають проблеми чи запитання щодо правильного розроблення тих чи інших проєктів документів, у той час коли цей документ потрібен уже зараз. Допомога є!

Пропонуємо закупівельникам послугу з розроблення індивідуальних проєктів документів для забезпечення юридично правильного здійснення закупівельного процесу відповідно до законодавства у сфері публічних закупівель.

Для замовлення послуги звертайтеся до нас за номером телефону +38(044)451-85-71 чи на електронну адресу tenders.kiev@gmail.com.

Вартість послуги — від 750 грн.

Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану