Шістнадцяті зміни до Особливостей не за горами. Замовникам у сфері медицини приготуватись!

Ганна Довгая
1831
10 Жовтня 2023
Шістнадцяті зміни до Особливостей не за горами. Замовникам у сфері медицини приготуватись!
1831
10 Жовтня 2023

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації медичних закупівель».

Зокрема, пропонується передбачити, щоб майже всі лікарські засоби з Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2009 № 333 (зі змінами), обов’язково закуповувались через електронний каталог, окрім тих лікарських засобів, які відсутні на фармацевтичному ринку (відсутня їхня державна реєстрація або які фактично не постачаються). 

Перелік лікарських засобів було сформовано за результатами опрацювання інформації про обсяги продажів лікарських засобів медичним замовникам у 2022 році та за 7 місяців 2023 року таким чином, щоб групи лікарських засобів, що мають найбільше продажів були включені до нової редакції переліку обов’язкових до закупівлі через електронний каталог.

Зазначена зміна набуде чинності з 01.01.2024, оскільки це потребуватиме роботи з кваліфікації постачальників і створення відповідних закупівельних профілів та категорій.

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану