Що здебільшого перевіряє ДАСУ в моніторингах спрощених закупівель та закупівель без використання ЕСЗ

Олег Волянський
1431
16 Жовтня 2023
Що здебільшого перевіряє ДАСУ в моніторингах спрощених закупівель та закупівель без використання ЕСЗ
1431
16 Жовтня 2023

Кого перевіряє Держаудитслужба на предмет наявності порушень у закупівлі без ЕСЗ? Що здебільшого перевіряє ДАСУ в моніторингах спрощених закупівель та без використання електронної системи закупівель? У цій статті ви отримаєте відповіді на зазначені питання. Також отримаєте приклади моніторингу спрощених закупівель та закупівель без використання електронної системи.

Кабінет Міністрів України продовжує тенденцію щодо збільшення повноважень органів Держаудитслужби з можливостей проведення моніторингу закупівель. Нагадаємо, що у травні 2023 року було надано повноваження щодо моніторингу торгів без використання електронної системи закупівель. А вже у серпні 2023 року — повноваження моніторити спрощені закупівлі.

Таке рішення було прийнято постановою КМУ від 01.09.2023 № 952 та не є дивним, оскільки через спрощені закупівлі, а також проведення торгів без використання електронної системи закупівель освоюються значні суми коштів, у тому числі оборонного характеру, які до цього часу могли залишатися у «тіні».

Моніторинг спрощених закупівель та закупівель без використання електронної системи

...
Воєнний стан

Публікації, що розкривають специфіку закупівель під час воєнного стану